Reklama Google paieškos sistemoje: dažniausiai užduodami klausimai

reklama googleJei jūsų įmonė ar jūs, kaip savarankiškai dirbantis asmuo, turite savo internetinę svetainę, tikriausiai teko girdėti, kas yra Google AdWords reklama. O jei ne, tada trumpai paaiškinsime: tai Google kompanijos sukurtas reklamos įrankis internete, kuris remiasi paspaudimo mokesčio principu. Paprasčiau tariant, reklama Google iškelia jūsų svetainę į pirmąsias paieškos sistemos vietas, o jūs mokate už kiekvieno naujo lankytojo apsilankymą jūsų tinklapyje. Ar tai naudinga? Ar verta investuoti į šią reklamą? Tokie klausimai kankina nemažai verslininkų. Tad šį kartą ir pabandysime atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus.

Ar reklama Google naudinga verslui?

Taip, naudinga.  Ypač tuo atveju, jei jūsų internetinė svetainė atsirado visai neseniai arba iki šiol neturi gerų pozicijų Google paieškos sistemoje.  Ši reklama leis jai būti geriau matoma interneto vartotojams ir potencialiems klientams. Žinoma, reklama Google bus naudinga tik tuo atveju, jei žinote, kaip tinkamai administruoti savo reklamos kampanijas, o jei ši sritis – jums visiška naujiena, geriau kreipkitės į profesionalus, kurie parinks jūsų reklamos kampanijai optimaliausius sprendimus.

Ar Google AdWords sukuria ilgalaikį efektą?

Ne.  Reklama Google paieškos sistemoje yra naudinga tik tol, kol už ją mokate. Nusprendus atsisakyti šios reklamos, jūsų internetinė svetainė vėl atsidurs toje pačioje paieškos sistemos pozicijoje, kurioje buvo ir anksčiau.  Norintiems ilgalaikio, o ne momentinio efekto specialistai rekomenduoja rinktis SEO paslaugas.

Ar ši reklama brangiai kainuoja?

Reklamos kaina priklauso nuo to, kokius raktinius žodžius naudosite. Kuo populiaresnis raktinis žodis, tuo brangiau teks mokėti.  Vienas paspaudimas ant reklamos ir patekimas į jūsų internetinę svetainę gali kainuoti nuo kelių iki keliolikos centų. Be to, įkainiai keičiasi, todėl visada pravartu turėti specialistą, kuris administruotų jūsų reklamos kampanijas. Galiausiai reiktų žinoti, kad kiekvieną mėnesį pats nustatote savo reklamos biudžetą, jei jam skirsite 200 eurų, tai tiek ir sumokėsite, nė cento daugiau.

Ar konkurentai gali išnaudoti mano paspaudimų limitą?

Google imasi griežtų kontrolės priemonių, kad taip neįvyktų. Visgi, jei Google sistema identifikuoja piktybiškus spaudinėjimus ant jūsų reklamos, patirtus nuostolius grąžina, o tokie „spaudinėtojai“ gali užsitarnauti, programuotoju žargonu tariant, baną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pin It on Pinterest

%d bloggers like this: