Paprasčiausias būdas įsteigti įmonę

imoniu steigimas klaipedojeŠiandien vis daugiau žmonių pasvajoja apie nuosavą verslą ir galimybę dirbti ne pagal primestus reikalavimus, o pagal asmeninius lūkesčius ir siekius. Vis dėlto, daugelio svajonės ir lieka svajonėmis, o to priežastis – iš pažiūros sudėtingi teisiniai formalumai, kurių dauguma, neturėdami patirties ir žinių, neišdrįsta savarankiškai narplioti. Įmonių steigimas Klaipėdoje – išeitis kiekvienam, norinčiam ne tik paragauti savarankiško darbo duonos, bet ir užsitikrinti, jog paslaugos bus atliktos kokybiškai. Jeigu skaitydami šiuos žodžius atpažįstate save, UAB „Vakarų finansai“ turėtų jus sudominti.

Pirmiausia, bendrovė išsamiai ir aiškiai išdėsto savo paslaugas ir įkainius. Internetiniame puslapyje pateikiama informacija leidžia lengvai suprasti, kiek ir už ką mokate, taip pat nuo ko reikėtų pradėti nieko apie tokias paslaugas neišmanantiems asmenims. Jeigu svarstote, ar įmonių steigimas Klaipėdoje – jums tinkamas pasirinkimas, susisiekite su bendrove nurodydami planuojamos įmonės pavadinimą. Darbuotojai pavadinimą patikrins ir susisieks su jumis, pranešdami, ar jis tinkamas. Jeigu taip, galėsite bendradarbiauti ir kitose srityje – pavyzdžiui, patikėti bendrovei ir būsimos įmonės buhalterijos reikalus. Įmonių steigimo kaina susideda iš 4 pagrindinių dalių: įkainių VĮ Registrų centrui už juridinių asmenų registravimo paslaugas, atlyginimo už juridinių asmenų duomenų pakeitimo registravimą, įkainio už notarų biuro paslaugas bei įkainio už įmonės įkūrimo dokumentų parengimą bei įstatinio kapitalo suformavimą. Beje, pastarasis įkainis, palyginti su rinkos kainomis, išties nedidelis – vos 112 eurų.

Įmonių steigimas Klaipėdoje – vienas iš geriausių pasirinkimų ne tik dėl skaidraus paslaugų ir įkainių nurodymo, prieinamų kainų, bet ir dėl kitų ne mažiau svarbių aspektų. Tiek jūsų, tiek darbuotojų laikas yra brangus, todėl visus su įmonės steigimu ar buhalterijos tvarkymu susijusius reikalus galima derinti telefonu bei elektroniniu paštu. Privalomas susitikimas numatomas tik sudarant akcijų pirkimo-pardavimo sandorį pas notarą. Aptariamos paslaugos patogios ir tuo, jog suteikia galimybę įsteigti įmonę UAB „Vakarų finansai“ adresu. Jį, žinoma, galima pakeisti, tačiau, norint ir toliau bendradarbiauti (pavyzdžiui, patikėti bendrovei buhalterinę apskaitą), adresą galima naudoti ir toliau.

Taigi, įmonių steigimas Klaipėdoje turėtų paskatinti visus svajotojus veikti. Patikėkite teisinius ir finansinius sunkumus ekspertams ir mėgaukitės savarankiško darbo privalumais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pin It on Pinterest

%d bloggers like this: