Naujiena Lietuvoje – „Barking heads“ šunų maistas

naujiena lietuvoje„Barking heads“ – 2008 metais Anglijoje įkurta bendrovė. Kompaniją įkūrė trys anglai, prieš tai ilgus metus dirbę amerikiečių bendrovėje. Jų vizija – ekologiškas ir sveikas kačių ir šunų maistas. Dėl to ir dėl unikalios gamybos technologijos, nepraėjus dešimtmečiui kompanijos produkcija paplito po visą Europos Sąjungą. Atkeliavo ji ir į Lietuvą. Panašu, kad pamažu, mažais žingsniukais, ši bendrovė keičia visą rinką.

Vitaminų šaltinis

Naujas barking heads sunu maistas gaminamas tik iš natūralios vištienos, kalakutienos, upėtakio, avižų, saldžių bulvių. Toks barking heads sunu maistas yra lengvai virškinamas. Be to barking heads sunu maistas pasižymi visu Omega-3 ir Omega-6 rūgščių kompleksu, baltymais, avižos padeda išlaikyti mažą cholesterolio kiekį. Puikūs barking heads sunu maistas atsiliepimai yra dėl mažo sočiųjų riebalų kiekio.

Taip pat barking heads sunu maistas gaminamas su pomidorais, kuriuose gausu vitaminų A ir C ir yra didelis antioksidanto likopeno kiekis. Papildomai dedamos spanguolės turinčios vitaminų A, B1, B2 ir C, o saulėgrąžų aliejus praturtina mitybą reikiamais vitaminais ir mineralais. Kaip galima manyti pagal barking heads atsiliepimai tai subalansuotas ir tobulai keturkojui tinkantis maistas. Tačiau kompanijos sėkmei to turbūt nepakaktų.

Unikali rinkodara

Šiuo metu Lietuvoje yra: barking heads puppy days grain free, barking heads quackers ir barking heads bad hair day. Tai ultra premium sunu maistas. Tačiau kompanija konkuruoja ne tik aukščiausia kokybe, bet ir prieinama kaina. Pasak kompanijos įkūrėjų, barking heads kaina yra nedidelė, nes efektyviai valdant gamybos procesus, galima užtikrinti aukščiausią kokybę su tiksliai apskaičiuotomis ir mažiausiomis sąnaudomis.  Tarkim, maiste yra natrio selenito. Šis mikroelementas užtikrina tinkamą ląstelių funkcionavimą, veikia kaip antioksidantas. Tai vienas iš nedaugelio gamintojų, kurie naudoja šį priedą, tačiau jis savikainos nepadidina, o perkant didesnę – 20 kg pakuotę – galima dar ir sutaupyti.

Kitas aspektas, tiesiogiai koreguojantis kainodarą – logistika. Bendrovė turi kelias gamyklas, tarp jų viena Lenkijoje. Tad barking heads kaunas atkeliauja vos per kelias dienas, o atsisakius specializuotų parduotuvių, klientams galima pasiūlyti vienas pigiausių kainų rinkoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pin It on Pinterest

%d bloggers like this: