Kredito unija: teikiame paskolas būsto remontui ir patariame, kaip planuoti finansus

Šeimos kredito unijaGražūs, stilingai ir praktiškai įrengti namai – vienas svarbiausių kriterijų, padedantis atsipūsti po dienos rūpesčių, pamiršti kasdienės rutinos sunkumus ir mėgautis maloniu laisvalaikiu su artimaisiais. Kad namai būtų jaukūs ir komfortiški, turime nepamiršti reguliarių remonto darbų. Deja, šie nėra tokie pigūs, kaip norėtųsi, todėl kartais mums reikalinga finansinė pagalba. Kredito unijos rūpinasi mūsų patogumu – teikiame paskolas būsto remontui ir siūlome palankias sąlygas skolintis. Tiesa, skolintis visuomet reikia atsakingai, todėl visų pirma reikėtų įvertinti ne tik savo finansinę padėtį, bet ir galimybę pinigus grąžinti laiku, sumokant atitinkamo dydžio palūkanas.

Ar galite gauti paskolą?

Įprasta manyti, kad svarbiausias kredito unijų tikslas – suteikti paskolas visiems, to norintiems, neatsižvelgiant į tai, ar asmuo yra pajėgus grąžinti pinigus. Toks požiūris yra iš esmės klaidingas. Atsakingas kreditorius visų pirma įvertina kliento galimybę skolintis ir pataria dėl tinkamiausio finansinio sprendimo individualiu atveju. Jei asmuo nemoka taupyti arba nėra tikras savo finansine padėtimi, pvz., planuoja keisti darbą, tuomet pinigų skolinimąsi reikėtų atidėti vėlesniam laikui. Paskola nesuteikiama ir tais atvejais, jei žmogus neturi darbo arba gauna itin mažas pajamas. Vis dėlto, jei esate patenkinti savo finansine situacija ir žinote, kad pinigų grąžinimas nesukels didesnių sunkumų, paskola būsto remontui yra itin patogus sprendimas, leidžiantis jau dabar džiaugtis gražiais ir tvarkingais namais, susimokant už tai vėliau, kiekvieną mėnesį kreditoriui mokant nustatyto dydžio įmokas.

Suplanuokite remonto užduotis

Kad paskola atitiktų jūsų lūkesčius, visų pirma reikia suplanuoti remonto darbus. Turite pagalvoti, kokio masto remontą darysite – ar ketinate atnaujinti tik kelis kambarius, nusipirkti naujus baldus, o gal galvojate apie kapitalinį viso buto remontą? Be to, verta iš anksto pagalvoti, ar šiuos darbus atliksite savarankiškai ar samdysite darbuotojus, kuriems reikės papildomų išlaidų. Kuo tiksliau apskaičiuokite, kokio dydžio paskola jums reikalinga. Planuodami nepamirškite, kad būtina pagalvoti ir apie netikėtas išlaidas, kurios dažnu atveju yra neišvengiamos.

Kredito unija, su kuria jausitės saugūs

Būtina rinktis patikimą kredito teikėją, kuriuo galėtumėte pasitikėti. Lietuvių itin palankiai vertinama Šeimos kredito unija siūlo patogias ir lanksčias vartojimo paskolas būsto remontui. Paskola suteikiama iki 5 metų laikotarpiui, o jos suma gali siekti iki 20 000 eurų. Suprantant, koks svarbus yra laikas, sprendimas dėl paskolos išdavimo priimamas per 24 valandas. Be to, klientas gali grąžinti paskolą anksčiau laiko be jokio papildomo mokesčio. Paskolos suteikimui nereikalaujamas nekilnojamojo turto įkeitimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pin It on Pinterest

%d bloggers like this: