Kreditai internetu būstui iš fizinių asmenų – kur paslėptas šuo?

kreditai internetuPaskolos ir kreditai internetu būstui yra rimtas įsipareigojimas. Dažniausiai kantriai taupome ir keliaujame iš vieno banko į kitą, kol gauname teigiamą atsakymą. Kodėl? Kodėl taip vargstame, jeigu šiuo metu yra ne vienas pasiūlymas pasiskolinti iš fizinių asmenų? Pasiskolinti ne šiaip sau, o su lietuviškomis palūkanomis ir be pradinio įnašo būstui. Tad kur šuo pakastas, kas neleidžia šiai paslaugai išpopuliarėti ir pagaliau sukelti perversmą nekilnojamo turto rinkoje.

Nepopuliarios platformos

Nori nenori, o pradėjus svarstyti apie galimybę pasiskolinti iš fizinių asmenų, susiduri su problema – kur tokie kreditoriai žiemoja? Kur juos rasti? Buvo kelios iniciatyvos ir pradėtos populiarinti platformos, kuriose kreditai internetu ir tiesiog kreditai paskolos teikiami iš fizinių asmenų. Tačiau jos taip ir neišpopuliarėjo. Nors idėja buvo tikrai puiki.

Mažos skolų sumos, didelės palūkanos

Vis dėlto, tokios platformos, kur teikiami kreditai internetu iš fizinių asmenų neprigijo Lietuvoje dėl dviejų priežasčių. Na gerai, gal jų buvo ir daugiau, bet bent jau dvi buvo pačios pagrindinės.

Pirmoji, tai, kad teikiamos mini paskolos internetu. Tai reiškia, kad jų nepakaktų ne tik butui Šiauliuose ar Alytuje, bet ir buto remontui, ar normalesnei mašinai.

Kita vertus, teikiamos paskolos internetu su bloga kredito istorija tokiomis pačiomis palūkanomis, kaip ir su gera kredito istorija. Tad, kaip galima įsivaizduoti, kreditai internetu iš fizinių asmenų teikiami tikrai su didelėmis palūkanomis. Suprantama, juk žmogus nori užsidirbti. Kitu atveju, jis pats paimtų paskolą, nupirktų butą, jį išnuomotų ir uždirbtų daugiau, nei kredituodamas tave.

Be to, tokiose platformose nebuvo teikiamos paskolos internetu visa para, greitieji kreditai internetu ir paskolos internetu bedarbiams. Todėl tikslinių klientų sumažėjo, o tam trokštamam klientui neliko stimulo ieškoti platformoje vartojamosios paskolos internetu.

Pasiūlymai ir rekomendacijos

Pirmas blynas prisvilęs, pripažinkime. Turėtų būti kreditai be registracijos mokescio teikiami lankstesnėmis sąlygomis. Taip pat turėtų būti palūkanų apribojimas arba bent jau jos surištos su metine infliacijos norma. Ir žinoma rinkodara… rinkodara ir dar kartą aiški rinkodaros strategija.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pin It on Pinterest

%d bloggers like this: