Kasko draudimas – apsauga nuo neplanuotų išlaidų

kiek kainuoja kasko draudimasVieniems automobilis yra transporto priemonė, kitiems – hobis. Vieni nuvažiuoja 15 tūkst. km per metus, kiti 10, treti – 50… Skaičiai labai įvairūs. Nepaisant skirtumų, daugelį vairuotojų domina, kiek kainuoja kasko draudimas.

Racionalumas

Kokia pirmoji domėjimosi kainomis priežastis? Veikiausiai racionalumas. Nesinori permokėti, išleisti pernelyg daug. Tačiau siekiama išlaikyti automobilį geros būklės. Kaip neiššvaistyti pinigų, bet apdrausti automobilį kasko draudimu? Ar tai iš viso įmanoma? Tokie klausimai vairuotojams nesvetimi. Bet vieno ir neginčijamo atsakymo nėra. Kodėl? Todėl, kad automobiliai nevienodi. Savaime suprantama, kad 3 ir 30 tūkst. eurų vertės mašinoms kasko draudimo kaina tikrai nebus identiška.

Užtikrintumas

Nors ir nėra universalaus atsakymo, visgi aišku, kad kasko draudimas – nepaprastai aktuali tema. Tokia aktuali, kad planuojant atsinaujinti domimasi ne tik transporto priemonių modeliais, bet ir draudimo kainomis bei sąlygomis. Juk gyvename pasaulyje, kur negali žinoti, ar išėjęs iš prekybos centro rasi automobilį tokį patį, kokį palikai. Taip pat niekas negarantuoja, ar pučiant stipriam vėjui išsilaikys tas medis, prie kurio pastatėte prašmatnų sedaną… Ir dar gausybė pavyzdžių, susijusių su kasko draudimo poreikiu. Juk tai draudimas, padedantis kiek atsipalaiduoti. Gerokai ramiau, jei atslinkus kokiai negandai žinote, kad automobilis apdraustas nuo įvairių dalykų.

Kartu su polisu žmogus gauna tam tikrą užtikrintumą. Tai nereiškia, kad galima važinėti nesibaiminant ką nors užkliudyti. Tačiau turint kasko tikrai lengviau pasirūpinti automobiliu. Ir miegas kokybiškesnis, kai nereikia sapnuose skaičiuoti, kiek atsieis nubraukto sparno dažymas.

Jei mašina apynaujė, brangi, klausimas, kiek kainuoja kasko draudimas, tampa ypač aktualus. Tačiau pasiūlymas domina ne vien naujausių modelių savininkus. Logiška – brangus yra ne tik tas automobilis, kuris ką tik išriedėjo iš salono.

Kad neužpultų neplanuotos išlaidos

Apibendrinkime tai, ką aptarėme: klausimas, kiek kainuoja kasko draudimas, yra susijęs su racionalumu ir užtikrintumu. Vairuotojams ne mažiau svarbu išvengti neplanuotų išlaidų. Verčiau sumokėti patikimo draudimo įmoką, nei vėliau skaičiuoti nuostolius.

Pravartu įsiskaityti į sąlygas

Ir patarimas. Jeigu manote, kad kasko yra reikalingas, pasidomėkite sąlygomis. Pasidomėti? Taip, dėl paprastos priežasties – kad žinotumėte, kokiais atvejais atlyginama žala. Priežastis racionali ir logiška, kaip ir prieš tai šiame straipsnyje minėti aspektai.

Pagyros

Na, o šiaip vairuotojai džiaugiasi. Kasko draudimui negailima pagyrų. Nes pasirūpinti automobiliu tampa paprasčiau. Žinoma, filtrų ar tepalų keitimo poreikis nesumažėja, o padangų dėvėjimosi tempas nelėtėja. Užtat gaunama stipri apsauga nuo negandų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pin It on Pinterest

%d bloggers like this: