Kaip buhalterinės apskaitos įmonė padeda taupyti?

buhalterinė apskaitaJei turite verslą, privalote rūpintis jo buhalterine apskaita. Deja, tai nėra taip lengva, kaip gali atrodyti. Paprastai, mažos ir vidutinio dydžio įmonės minėtąjį rūpestį bando patikėti kitos kvalifikacijos darbuotojui, apmokydami jį dirbti su buhalterija. Vis dėlto, toks sprendimas nėra racionaliai pagrįstas. Visų pirma, jums teks investuoti į darbuotojo mokymus ir reikalingą programinę įrangą, antra, net ir labai stengiantis gali nepavyksti išvengti rimtų klaidų. Tuo tarpu FRONDITA veikla, orientuota į įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymą, užtikrina ne tik kokybiškus rezultatus, padeda išvengti klaidų, garantuoja buhalterinės apskaitos tvarkingumą, bet ir taupo jūsų finansus.

Kokias buhalterinės apskaitos tvarkymo alternatyvas jūs turite?

Klaida, palikta buhalterinėje apskaitoje, gali turėti rimtų pasekmių, t. y. jūs ne tik turėsite problemų su valstybinėmis institucijomis, bet ir mokėsite baudas ar net prarasite dalį savo pinigų. Kitaip sakant, klaidų buhalterijoje tikrai geriau nepalikti. Kitas klausimas – kiek kainuoja buhalteris? Jei ketinate samdyti atskirą žmogų, turite susitaikyti su tuo, kad buhalterio paslaugos nebus pigios, be to, turėsite pasirūpinti visa reikalinga programine įranga ir sukurti naują darbo vietą. Daugelis smulkiųjų įmonių negali sau leisti tokių didelių išlaidų. Šiuo atveju kur kas racionalesnis sprendimas – kreiptis į buhalterines paslaugas teikiančias įmones, kurios pasirūpins jūsų apskaita ir apsaugos nuo didelių finansinių išlaidų. Apskaitos profesionalai ne tik už priimtiną kainą pasirūpins jūsų įmonės buhalteriniais darbais, bet ir užtikrins rezultatų tikslumą, dirbs be atostogų dienų, garantuos reikalingų duomenų pasiekiamumą visuomet, kai jums tai bus aktualu.

Skirtingi sprendimai – skirtingi privalumai ir trūkumai

Jei abejojate, ar verta samdytis buhalterines apskaitos imone, siūlome skirti laiko ir pabandyti suskaičiuoti, kokių išlaidų pareikalaus atskiras buhalteris ar nekvalifikuoto darbuotojo apmokymas (siuntimas į kursus, reikiamos medžiagos ir darbo priemonių pirkimas), kiek laiko šis procesas pareikalaus ir kokia klaidų tikimybė išlieka. Tuo pačiu apskaičiuokite, kokio užmokesčio prašys buhalterines paslaugas teikiančios bendrovės, kokias garantijas jos suteikia ir kokį paslaugų paketą siūlo. Tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų. Jei samdysite atskirą buhalterį, tai reikš, kad žmogų, dirbantį su apskaita, turėsite visuomet šalia, galėsite tartis jums svarbiais klausimais ir žinosite, kad darbuotojas, kartu su jumis dalyvaujantis jūsų įmonės gyvenime, natūraliai žinos daugiau apie vidinius sprendimus, jų pagrįstumą ir būtinybę. Iš kitos pusės, šis pasirinkimas reikalaus itin didelių išlaidų. Dirbdami su buhalterines paslaugas teikiančia bendrove jūs galėsite taupyti atskiro žmogaus samdymui skirtus pinigus, nesirūpinti buhalteriniais darbais ir susikoncentruoti į verslo plėtrą. Būsite tikri, kad visuomet laiku gausite reikalingą informaciją, aktualias ataskaitas ir tvarkingai paruoštus dokumentus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pin It on Pinterest

%d bloggers like this: