Gera patalynė harmonizuoja jūsų miegą

gera patalynėGeras miegas rūpi visiems. Tačiau ne visada pavyksta normaliai išsimiegoti. Tai lova nepatogi, tai patalynė negaivi, tai atsipalaiduoti neišeina… Jei galvoj sukasi daugybė minčių, kažin ar lengvai užmigsite. Kita vertus, kiekvieno žmogaus miego „sugebėjimai“ ir įpročiai skirtingi. Bet visada svarbu, kad patalynė būtų kokybiška ir švari.

Įpročiai

Kad patalynė turi būti švari, tarsi savaime aišku. Gyvename XXI amžiuje, tad žodis „higiena“ neturėtų nieko stebinti. Ir visai nesvarbu, ar kalbame apie rankų plovimą, ar apie dantų valymą, higiena visuomet yra kasdienybės dalis ir būtinas dalykas. Tačiau tikriausiai sutiksite, kad nereikėtų perdėti – jei sugalvosite, kad patalai jau po vienos dienos nebetinkami, tai apsisunkinsite.

Patalynės skalbimo intervalai veikiausiai priklauso nuo jūsų užimtumo, bet paprastai ji keičiama kas vieną–dvi savaites. Patalynės perrengimas nėra pats maloniausias procesas. Ne dėl kokių nors keistų ypatybių – tiesiog kai kurie darbai (kaip ir šis) yra nesudėtingi, bet įkyrūs. Bet viską atperka tas malonus jausmas, kai patalai gaivūs, skirti kokybiškam atsipalaidavimui. Ir dar vienas dalykas – kuo geresni užvalkalai, tuo gali būti patogesnis apvilkimas.

Miego režimas

Kad ir kaip gražiai skambėtų teiginiai apie miegą, tačiau gana dažnai visas ciklas išsiderina. Užsibūnama darbe, ilgai vakarojama, keliamasi anksti, tada savaitgalį bandoma atsigriebti ir miegama iki pietų. Ir tai tikrai nėra sveikiausias variantas – specialistų nuomone, nereikėtų noro pamiegoti prilyginti drybsojimui lovoje visą savaitgalį.

Suprantama, ne taip ir paprasta nusistatyti režimą. Bet jei nebandoma, tai ir nenusistatoma. Kartais darbo ar mokymosi sąlygos padeda sureguliuoti paros ciklą. O ir žmonės skirstomi į „vyturius“ bei „pelėdas“. Vienam galbūt lengva atsikelti 6.30, o kitam iki pat 9.00 sudėtinga. Jei, pavyzdžiui, daugiau energijos turite vakare ir suradote darbą, kuris prasideda 10.00 ir baigiasi 19.00, tai tikriausiai nebloga galimybė paimti vadžias į savo rankas ir harmonizuoti paros režimą.

3D patalynė – šis tas originalaus

Kai ateina laikas įsigyti naujus patalus, galima išlikti konservatyvesniems arba apsižvalgyti po tas lentynas, kuriose sudėtos 3D lovatiesės ar kiti patalynės kategorijai priskiriami gaminiai. 3D pagalvių užvalakalai ar netgi visas 3D komplektas – ir modernu, ir estetiška. Jei parduotuvėse nieko naujo nerandate, vadinasi, dar neatkreipėte dėmesio į 3D!

Patalynė vaikams – itin atsakingas pasirinkimas

Labai daug dėmesio skiriama renkant patalynę vaikui. Atsižvelgiama ne tik į estetiką, bet ir į tai, kokia yra medžiaga, ar nurodoma, kas patalynė nealergizuoja, kokios skalbimo savybės ir t. t. Jei tokių dalykų nėra parašyta, arba teks klausti pardavėjų, arba eiti kitur. Jei norite apsipirkti internetu, pateikta informacija yra geras kriterijus, padedantis nuspręsti, ar verta pirkti konkrečioje elektroninėje parduotuvėje, ar visgi ne.

Miego reikia kiekvienam

Miegas svarbus kiekvienam – ir mažam, ir dideliam. Tad ir miegamajam reikėtų skirti ne pačią mažiausią reikšmę. Ne veltui interjero dizaineriai pataria, kaip komponuoti miegamojo kambaryje daiktus ar kokias spalvas rinktis. Na, o patogi lova ir jaukūs patalai – nuostabi harmonija, atsipalaidavimas po darbų ir naujų jėgų pasisėmimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pin It on Pinterest

%d bloggers like this: