Atostogų kelionė į užsienį – svajonė ar tikslas?

kelionės

Šiais laikais vis kalbama apie tikslų siekimą. Tema rutuliojama iš pačių įvairiausių perspektyvų. Šnekama apie saviugdą, apie verslą, nesvetimas tikslų bei svajonių gretinimas. Teigiama, kad svajonę reikia paversti tikslu. Ir turbūt nesuklysime, jei pasakysime, kad žmonės dažnai mąsto apie keliones. Jei jūsų situacija tokia pati, užsukite į KidyTour.lt, kad troškimas virstų rezultatu!

Kai kada išgirstama gana šiurkščių frazių, jog vieni svajoja ir nieko nesiima, o kiti tuo metu sėkmingai keliasi tikslus ir pralenkia visus aplink. Ar reikia susipriešinti? Kai kalbama apie keliones, tikrai ne! Juk remiantis tiesomis, kad žmonės mėgsta skirtingus dalykus, galima padaryti tokią prielaidą: keliauti patinka ne visiems. Jeigu jūsų kaimynas trejus metus niekur nebuvo išvykęs, kodėl turėtumėte įtikinėti, kad jam būtina aplankyti Egiptą? Štai dar keletas pavyzdžių, kai nuomonės gali būti nevienodos:

  • Jums patinka automobiliai, o kaimynui ne.
  • Mėgstate krepšinį, o jūsų draugas žaidžia futbolą.
  • Šokate breiką, bet jūsų sesuo pripažįsta tik tango.
  • Manote, kad mokytis užsienio kalbos yra sunku, bet jūsų sutuoktinis laisvai susišneka penkiomis kalbomis.

O grįžtant prie kelionių tematikos neprošal priminti: verta žinoti adresą KidyTour.lt, kur siūloma vykti į Egiptą ar Turkiją. Beje, šios kryptys (ypač Hurgada, Antalija) labai populiarios, lietuviai noriai renkasi būtent tokį maršrutą.

Geri orai, ištaigingi viešbučiai, įspūdinga aplinka – šie dalykai turi įtakos teigiamiems turistų atsiliepimais. Bet vėlgi prisimintina, kad nuomonė – dinamiškas dalykas. Kas vienam atrodo verta šimto balų, kitam pasirodys kaip pusėtina. Ką vienas apibūdins žodžiu „nuostabu“, kitas apsiribos fraze „gana neblogai“. Ar tai priklauso nuo išankstinių lūkesčių? Ko gero, taip. Mat įsivaizduojant, kad kur nors egzistuoja ideali šalis, gali tekti nusivilti. Kita vertus, Egiptas, Turkija sulaukė pripažinimo. Lietuviai ir ne tik lietuviai domisi, kas čia siūloma ir už kokią sumą pavyktų nuskristi.

Kaip tik galvojate apie pinigus? Tuomet būtina pasakyti apie paskutinės minutės galimybę. Šis kelionių būdas jau pamėgtas, nes įsitikinama, kad įmanoma ir paatostogauti, ir išlaidas protingai paskirstyti. Egzotiška šalis ir protingos išlaidos – tai tikra harmonija, be abejo, prisidedanti prie kurortų populiarumo. Ir nors klausimas, ar tai tikslas, ar svajonė, iš dalies lieka neatsakytas, yra ypač akivaizdu, kad tiek svajotojai, tiek tikslų siekėjai palaiko atostogų užsienyje idėją. Galbūt lemiamas vaidmuo tenka norui pakeisti aplinką?

Kai darbas pabosta, kai įkvėpimo pristinga, kai mintyse po truputį mezgasi atostogų planai, tada ima vilioti poilsis paplūdimyje, nerūpestingos dienos… Gal ir banalus posakis, bet šiais laikais įmanoma gerai paatostogauti: įmanoma apsilankyti svetur, pernelyg nepermokėti ir pasidžiaugti išties geru laisvalaikiu – tokiu laisvalaikiu, kuris ir turiningas, ir įkvepiantis (ir tampantis naujų kelionių planų pradžia).

Kelionė yra jūsų svajonė? O gal tikslas? Kad ir kokį atsakymą pasirinkote, tinkamą atostogų planą lengviau sudėlioti, kai susipažįstate su KidyTour.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pin It on Pinterest

%d bloggers like this: